top of page

15 May Çar

|

Ataşehir

Ne Üretmeliyiz Zirvesi

Heyecan dolu bir etkinliğe davetlisiniz! Kozmetik dünyasında her geçen gün artan rekabetle birlikte, sektörümüzün canlılığını sürdürmek ve ilerlemek için ne yapmalıyız? Bu sorunun cevabını bulmak için 15 Mayıs 2024 tarihinde, Selectum City Ataşehir, İstanbul’da gerçekleşecek "Ne Üretmeliyiz Zirvesi"

Ne Üretmeliyiz Zirvesi
Ne Üretmeliyiz Zirvesi

Saat ve Yer

15 May 2024 19:00 – 23:00

Ataşehir, Ataşehir Brandium, Dudullu Cd. Ataşehir Yaşam ve Alışveriş Merkezi, 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sevgili Kozmetik Sektörü Paydaşları,

Heyecan dolu bir etkinliğe davetlisiniz! Kozmetik dünyasında her geçen gün artan rekabetle birlikte, sektörümüzün canlılığını sürdürmek ve ilerlemek için ne yapmalıyız? Bu sorunun cevabını bulmak için 15 Mayıs 2024 tarihinde, Selectum City Ataşehir, İstanbul’da gerçekleşecek "Ne Üretmeliyiz Zirvesi"nde buluşuyoruz.

İkinci kez düzenlediğimiz bu zirvede, yenilikçi fikirlerle sizi buluşturacak, sektördeki güncel durumları paylaşacak ve gelecekteki trendlere dair yeni bakış açıları kazanmanızı sağlayacağız. Üreticiler olarak bir araya gelerek fikirlerimizi paylaşacak, iş birlikleri kuracak ve sektörümüzdeki değişikliklere ayak uydurabileceğimiz bir ortam yaratacağız.

Bu etkinlik, uluslararası platformda tüketicilerin beklentilerini anlamaya, pazarlama stratejileri, ürün kategorileri, malzemeler ve ambalajlama gibi konularda fikir sahibi olmaya yönelik bir fırsat sunuyor. Ürün geliştirme uzmanlarından, pazarlama uzmanlarına, ambalajlama uzmanlarından, sürdürülebilirlik uzmanlarına kadar birçok alanda uzman konuşmacılarla birlikte olacak, kozmetik pazarının verilerini de ilk elden takip edebileceksiniz.

Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği (KÜAD) olarak, ülkemiz kozmetik sektörüne değer katacak bu etkinlikte sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Unutmayın, sektörümüzdeki değişimlere ayak uydurmak ve ilerlemek için birlikte hareket etmeliyiz!

Heyecanla bekliyoruz!

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page